Destan dizisiyle mest etmişti! İşte Ebru Şahin'in yeni dizisi

Cedi Osman ile dünyaevine giren Ebru Şahin son olarak Destan dizisinde yer almıştı. Çok sevilen Şahin'in yeni dizisi belli oldu.

Destan dizisiyle mest etmişti! İşte Ebru Şahin'in yeni dizisi

ATV ekranlarında yayınlanan "Hercai" ve "Destan" dizilerinde başrol oynayan Ebru Destan, Cedi Osman ile evlenmesinin ardından hangi projede yer alacağı merak ediliyordu. Sevilen oyuncu Ebru Destan'ın hangi dizide yer alacağı belli oldu.

Ebru Şahin'in yeni adresi belli oldu

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ebru Şahin'in "Hercai" dizisiyle başlayan kariyerindeki yükselişi "Destan" dizisiyle devam etmişti. Bozdağ Film’in çektiği dönem diziside başarılı bir performans sergileyen Şahin'in projenin geçen haftalarda final yapmasının ardından neler yapacağı merak konusu olmuştu. Temmuz ayında Cedi Osman'la hayatını birleştiren Şahin'in yeni adresi belli oldu.

Destan dizisiyle mest etmişti! İşte Ebru Şahin'in yeni dizisi - Resim : 1

Gülseren Budayıcıoğlu'nun yeni projesinde oynayacak

Dünyanın dört bir yanından hayranları olan güzel oyuncu son yıllarda "Masumlar Apartmanı", "Camdaki Kız", "Kırmızı Oda" gibi izlenme rekorları kıran televizyon dizilerine ve birçok ses getiren dijital dizi ve filme imza atan Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun ortak olduğu OGM Pictures’la sıkıştı. Şirketle bir yıllık anlaşma yapan Şahin OGM Pictures'ın bu süre boyunca ürettiği içerikler arasından beğendiği projelerde rol alacak.