Çekimleri yakında başlıyor! Ferdi Özbeğen'i yakışıklı oyuncu Burak Deniz canlandıracak

2013 yılında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Ferdi Özbeğen'in hayatı film olacak. Çekimlerine yakında başlanacak filmde, Özbeğen'i kimin canlandıracağı merak konusuydu. Yapım şirketi proje için geniş bir cast çalışmasına başlarken, ünlü sanatçıyı canlandıracak isim Burak Deniz oldu. Deniz rolüne, Ferdi Özbeğen’in videolarını izleyerek hazırlanıyor.

Çekimleri yakında başlıyor! Ferdi Özbeğen'i yakışıklı oyuncu Burak Deniz canlandıracak

Taverna müziğinin efsanevi ismi Ferdi Özbeğen’in hayatı film oluyor. Çekimlerine yakında başlanacak filmde sanatçıyı Burak Deniz canlandıracak. Deniz rolüne Ferdi Özbeğen’in videolarını izleyerek hazırlanıyor.

TÜRKİYE’de taverna müziğini başlatan isim olan sanatçı Ferdi Özbeğen’in hayatını konu alan film projesinde ayrıntılar netleşmeye başladı.

2013 yılında yaşamını yitiren Özbeğen’in bilinmeyenlerini beyazperdeye taşıyacak olan filmle ilgili en merak edilen konu, sanatçıyı kimin canlandıracağıydı. Yapımcılığını Orchestra Content’in üstlendiği filmin başrolü için ünlü oyuncu Burak Deniz’le anlaşıldı.

BURAK DENİZ, FERDİ ÖZBEĞEN'İN VİDEOLARINI İZLEYEREK HAZIRLANIYOR

Burak Deniz, biyografi filmi için yoğun bir şekilde çalışmalara başladı. Oyuncu, rolüne Ferdi Özbeğen’le ilgili tüm dokümanları okuyarak ve sanatçının videolarını izleyerek hazırlanıyor.

Filmin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanması planlanıyor. Yapım şirketi proje için geniş bir cast çalışmasına başlarken, Özbeğen’in sanat hayatında önemli yeri bulunan Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nükhet Duru, Tanju Okan gibi usta sanatçıları da yeni nesil oyuncuların canlandıracağı öğrenildi.