Çekyalı iş kadını Ankara'da öldürüldü! Cinayetin nedeni ortaya çıktı!

Ankara'da Çekyalı iş kadını Victoria Vera, İngiliz kocası Thomas Blyth tarafından öldürüldü. Blyth, eşini vurduktan sonra aynı silahla kendi hayatına da son verdi. Blyth'in cenazesi yakınlarına teslim edilirken Victoria Vera Blyth'in cenazesi ise henüz teslim alınmadı.

Çekyalı iş kadını Ankara'da öldürüldü! Cinayetin nedeni ortaya çıktı!

Ankara'da eşi Çekyalı iş kadını Victoria Vera Blyth'i (35) vurup, aynı silahla yaşamına son veren Thomas Blyth'in (53) cenazesi, ülkesine götürülmek üzere yakınlarına teslim edildi. Victoria Vera Blyth'in cenazesi ise henüz teslim alınmadı.

CEP TELEFONUNDAKİ MESAJLAR NEDENİYLE TARTIŞMA BAŞLADI 

İngiltere vatandaşı Thomas Blyth ile Çekyalı eşi Victoria Vera Blyth arasında 11 Haziran'da, Çankaya İncek'te oturdukları villada tartışma çıktı.Victoria'nın cep telefonundaki mesajlar nedeniyle başladığı ileri sürülen tartışma büyüdü.

Çekyalı iş kadını Ankara'da öldürüldü! Cinayetin nedeni ortaya çıktı! - Resim : 1

ÖNCE EŞİNİ VURDU, SONRA İNTİHAR ETTİ 

Thomas Blyth, eşini vurduktan sonra aynı silahı başına dayayarak ateşledi. En büyüğü 14 yaşında 3 çocukları bulunan Blyth çifti, hayatını kaybetti.

ÇOCUKLAR YAKINLARINA TESLİM EDİLDİ 

Çiftin cesetleri, evde yapılan incelemeden sonra Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Çocuklar ise Türkiye'ye gelen yakınlarına teslim edildi.

Çekyalı iş kadını Ankara'da öldürüldü! Cinayetin nedeni ortaya çıktı! - Resim : 2
5 YIL ÖNCE ANKARA'YA GELMİŞ

Petrol sondaj işleri üzerine faaliyet gösteren şirketin sahibi olan ve işi nedeniyle 5 yıl önce Ankara'ya yerleşen Thomas Blyth ile daha sonra yanına gelen ve Ankara'da spor, sanat ve sosyal etkinlikler düzenleyen Victoria Vera Blyth'in otopsi işlemleri tamamlandı.

VICTORIA'NIN CENAZESİNİ HENÜZ TESLİM ALAN OLMADI 

Thomas Blyth'in cenazesi, yapılan işlemlerden sonra bugün ülkesine götürülmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Victoria Vera Blyth'in cenazesi ise henüz teslim alınmadı. Soruşturma sürüyor.