Celal Şengör'ün canlı yayına yansıyan sözleri olay oldu! Fatih Altaylı yayını kesip anında reklama gitti!

Celal Şengör'ün canlı yayını unutup söylediği sözler sosyal medyaya bomba gibi düştü. Bu sözler karşısında bir diğer konuk kahkahalara boğulurken, Fatih Altaylı apar topar reklama gitti.

Haber Türk ekranlarında yayınlanan Teke Tek Bilim programı tecrübeli gazeteci Fatih Altaylı'nın sunumu ile ekranlara geliyor. Dünkü bölümde programa katılan Prof. Dr. Celal Şengör'ün canlı yayına yansıyan sözleri sosyal medyada gündem oldu. Altaylı yayını kesip apar topar reklama gitti. 

CARL SAGAN İLE İLGİLİ SÖZLERİ BOMBA

HaberTürk TV'de Fatih Altaylı ile Teke Tek Bilim programına, tarihçi Emrah Safa Gürkan, evrimsel biyolog ve Evrim Ağacı kurucusu Çağrı Mert Bakırcı ve yer bilimci Prof. Dr. Celal Şengör konuk oldu. Canlı yayında konuklar bilimin önemini konuştu. Emrah Safa Gürkan, dünyaca ünlü Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan için "Carl Sagan'ın isminden başka bir şey bilmiyorum." dedi. Yayında Sagan'ı da eleştiren Celal Şengör ise Gürkan'a dönerek "Sen şimdi Carl Sagan'ı s....et. Sen tarihçisin" dedi. Şengör'ün canlı yayındaki bu sözleri ise tarihçi Gürkan'ı kahkaha krizine soktu.