Çelik Kanatlar Rize'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel uçtu!

Jandarma Havacılık Komutanlığı'na bağlı Çelik Kanatlar gösteri ekibi 23 Nisan'a özel Rize'de gösteri yaptı. Toplanan kalabalık büyük bir heyecanla gösteriyi takip etti.

Jandarma Havacılık Komutanlığı'na bağlı Jandarma Çelik Kanatlar gösteri ekibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Rize'de gösteri yaptı. Düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne olurken vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü. Çelik Kanatlar’ın Rize semalarında ki gösterisini izleyen vatandaşlar cep telefonlarıyla kayıt alarak fotoğraf çekildi.

“TÜRKLER ÇILGINDIR"

Helikopterlerin hareketlerini izlerken çok gurur duyduğunu ifade eden Aziz Erdoğan, “Gerçekten gurur vericiydi. Çok güçlü bir devletimiz var. Bunun daha sık olmasını istiyoruz. Gerçekten insanların tüyleri diken diken oluyor. Gerçekten çok gurur duydum. Allah devletimize zeval vermesin. Gerçekten çok güzeldi. Türkler çılgındır” ifadelerini kullandı.

“ÇOK GURURLANDIM"

Kendileri için yapılan gösterinin çok güzel olduğuna vurgu yapan Berat Ozan Gezer, “Bu gösteri bu kadar güzelse eminim jetlerle daha da güzel oluyordur. Başkomutanları çok iyi eğitmiş. Çok gururlandım. Bazıları bu hareketleri çok yapamaz ama bizim askerlerimiz yapıyor. Bizim Türklerin gücü çok harika” şeklinde konuştu.

“HELİKOPTERİN UÇURULDUĞU BÖLÜMLER İNSANIN İLGİSİNİ ÇEKİYOR"

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için unutulmayacak bir gün olduğunu belirten 11 yaşındaki Duru Fidan, “Hepsi çok muazzam. Pilotların ilgisi çok güzel. İstediğimiz gibi içeri girip fotoğraf çekilebiliyoruz. 23 Nisan için unutulmaz bir an. Bu kadar büyük olacağını düşünemezdim. İnsanın aklına sıkamayacaklar kadar büyükler. Özellikle helikopterin uçurulduğu bölümler insanın çok ilgisini çekiyor” dedi.