ÇELİK: ÖZGÜR ÖZEL'İN 'SUÇ ORTAĞI' DEMESİ YAKIŞMADI

CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL'İN CUMHUR İTTİFAKINA "SUÇ ORTAĞI" BENZETMESİ YAPMASI, TANSİYONU YÜKSELTTİ. AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK TEPKİ GÖSTERDİ. "SİYASİ NEZAKET ATMOSFERİNE YAKIŞMAYAN SİYASİ BİR SALDIRGANLIKTIR." DEDİ.

ÇELİK: ÖZGÜR ÖZEL'İN 'SUÇ ORTAĞI' DEMESİ YAKIŞMADI

CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL'İN "SAYIN BAHÇELİ SUÇ ORTAĞINI BİZE DOĞRU İTMESİN" SÖZLERİ SİYASETTE TANSİYONU YÜKSELTTİ. AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK'TEN YANIT GELDİ.

"CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’İN CUMHUR İTTİFAKI’NIN BİRLİĞİNDE VE BÜTÜNLÜĞÜNDE BİR SORUN OLDUĞUNU DÜŞÜNMESİ BEYHUDE BİR YAKLAŞIMDIR. ÖZEL’İN CUMHUR İTTİFAKI BİLEŞENLERİNE 'SUÇ ORTAĞI' DEMESİ İSE SİYASİ NEZAKET ATMOSFERİNE YAKIŞMAYAN SAYGISIZ BİR SİYASİ SALDIRGANLIKTIR." DEDİ ÖMER ÇELİK.

SÖZCÜ ÇELİK, CUMHUR İTTİFAKININ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE YOLUNA DEVAM ETTİĞİNİ DE VURGULADI. "CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLÜ BİR BİRLİKTELİKLE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR VE HER TÜRLÜ SALDIRGANLIĞA SİYASET VE HUKUK ZEMİNİNDE CEVAP VERECEK GÜÇTEDİR. ÖZEL’İN CUMHURBAŞKANIMIZIN İADE-İ ZİYARETİ SONRASINDA BU ŞEKİLDE YAKIŞIKSIZ BİR AÇIKLAMA YAPMASINI, YÜRÜTTÜĞÜ SİYASETE DÖNÜK OLARAK CHP İÇİNDE MEYDANA GELEN RAHATSIZLIKLARI GİDERME ÇABASI OLARAK GÖRÜYORUZ." İFADELERİNİ KULLANDI.