Ünlü şarkıcı koronaya yakalandığını duyurdu!.. 'İnanılmaz bir koruma kollama içinde olsam da...'

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ertem, "Nasıl bulaştığını bilemiyorum" dedi.

Ceylan Ertem, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu. İlaçlarına yeni başladığını belirten Ertem, "Doktorum 5. günümde olduğumu düşünüyor" dedi.

Ceylan Ertem koronavirüse yakalandığını duyurduSosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan 39 yaşındaki Ceylan Ertem, takipçilerini de uyardı.

Ertem, "İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Covid 19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmamama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım. 5. günümde olduğumu düşünüyor doktorum" dedi.

Şarkıcı, "Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim" diye devam etti.

Ceylan Ertem, sözlerini "Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi... Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi. Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun" diye noktaladı.