Kemal Kılıçdaroğlu 3 Aralık’ta hangi mesajı verecek? Aytunç Erkin’den tv100’de dikkat çeken ifadeler

tv100’ün ilgi ile takip edilen programı Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programında Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Aralık’ta yapacağı tanıtım toplantısına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Erkin, “Kemal Bey, ABD ve İngiltere gezilerinin yansımalarını da buraya aktaracak” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “3 Aralık’ı bekleyin” ifadeleriyle duyurduğu “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlıklı toplantı 3 Aralık’ta İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

tv100 ekranlarında yayınlanan Erdoğan Aktaş ile Sağlı Sollu programında Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, Kılıçdaroğlu’nun mesajlarına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

"Adayım mesajı veriyor"

3 Aralık’ın iz bırakacak bir gün olması için tasarlandığını belirten Erkin, “Kemal Bey, ABD ve İngiltere gezilerinin yansımalarını da buraya aktaracak. Kılıçdaroğlu sokağa ‘Ben, CHP ve CHP’nin dışında da oluşturduğum akademisyen, bilim insanları, ekibimle adayım’ mesajını veriyor” ifadelerini kullandı.