"Cinsel performansı düşük" deyip boşanma davası açtı! Koca çıldırdı

Şiddetli geçimsizlik yaşayan çift boşanma davasına kadının kocasının cinsel performansının düşük olması nedenini eklemesi damga vurdu. Deliye dönen koca aksini kanıtlamak için doktora başvurdu.

"Cinsel performansı düşük" deyip boşanma davası açtı! Koca çıldırdı

İstanbul'da yaşayan ve 22 yıllık evli olan iki çocuk sahibi ev hanımı E.G. ile kocası C.G.'yi boşanma aşamasına getiren sorunlar bir süre önce başladı. İddiaya göre iki çocuk babası C.G. geçirdiği rahatsızlık nedeniyle çeşitli tedaviler gördü.

Cinsel problemler de cabası

Kullandığı ilaçlar C.G.'nin cinsel performansında kalıcı hasara neden oldu ve çift arasında cinsel problemler başladı. E.G., Aile Mahkemesi'ne başvurarak kocası C.G. ile aralarında karı koca ilişkisinin bittiğini öne sürerek boşanma davası açtı. Kocasının kendisine karşı tutumlarının değiştiğini, kendisiyle ilgilenmediğini ileri süren E.G., çocukları için sürdürdüğü evliliğinde bardağı taşıran son damlanın ise cinsel problemler olduğunu kaydetti.

Sağlıklı olduğunu kanıtlamak için doktora başvurdu

Yaşadıkları şiddetli geçimsizliklerin üzerine bir de cinsel sorunların eklendiğini ileri süren E.G., kocasının bu problemi kabul etmediğini ileri sürdü. İfadesine başvurulan C.G. ise, tedavi gördüğünü ancak kullanılan ilaçların herhangi bir kalıcı hasar bırakmadığını, eşinin bunu bahane olarak sunduğunu iddia etti. C.G., sağlıklı olduğunu kanıtlamak için doktor raporu almak için başvurdu. Kaynak: Sabah