13 yaşında müebbet hapis aldı!

"O henüz daha küçücük bir çocuk. Nasıl mübbet alır?" diyebilirsiniz ama yaptığı şeyi okuyunca kanınız donacak. Henüz 4 yaşındaki küçük çocuğu kaçırıp işkence ederek öldürünce ömür boyu hapse mahkum edildi. İşte küçük yaşta katil olan çocukların tüyler ürperten hikayeleri...

Kaynak: TV100.COM

Eric Smith - 13 yaşında

Eric Smith isimli 13 yaşındaki çocuk, 4 yaşındaki Derrick Robie'yi kaçırıp zavallı çocuğa işkence yaparak öldürdü. O bu şekilde bir suç işleyen dünyadaki tek örnek. Ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Smith'i bu kadar korkunçlaştıranın kızıl saçları ve kocaman gözlükleri yüzünden sürekli aşağılanması olduğu söyleniyor.

Jon Venables ve Robert Thompson - 10 yaşında

10 yaşlarındaki Jon Venables ve Robert Thompson, bir çocuğun bir yetişkinden nasıl daha vahşi olabileceğinin kanıtı aslında. İkili, 2 yaşındaki James Bulger'ı annesinin bir kaç saniyelik dalgınlığından faydalanıp kaçırdıklarında sadece 10 yaşındaydılar. Minik çocuğu dövdüler, işkence ettiler ve öldüğünden emin olduklarında bir tren rayına bıraktılar. İkili cinayet işleyen en küçük yaştaki insanlar onlar...

Edgar Jimenez - 14 yaşında

Belkide bu listeye giren en tehlikeli çocuk 14 yaşındaki Edgar Jimenez. Diğerleri herhangi bir sebepten dolayı cinayet işlerken onun sebepleri sabitti. O dünyadaki en küçük yaştaki tetikçi. Uyuşturucu çeteleri her defasında onu kiralıyordu. Her kurbanının yanında bir fotoğraf çektiriyor ve internette yayınlıyordu. Kötü bir şöhrete kavuşan "El Ponchis" (Pelerin) lakaplı Edgar, polislere 4 cinayet işlediğini itiraf etti.

Christian Fernandez - 12 Yaşında

Buradaki belki de en acınacak çocuk Christian Fernandez... Onun hikayesi belkide yeryüzündeki kimseye benzemiyor... 1999 yılında 12 yaşındaki Bianella Susana tecavüze uğrayıp hamile kaldı ve 9 ay sonra Christian Fernandez doğdu. 2 yıl sonra ise Christian Fernandez Florida sokaklarında çırılçıplak yürürken bulundu. Bu sıralar büyük annesi illegal uyuşturucular almakla meşguldü. Christian cinsel olarak, duygusal olarak hayatı boyunca istismara uğramıştı. Böyle bir çocuğun topluma faydalı olması zaten beklenemezdi.