Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sevilen oyuncusu Behzat Ç'ye dahil oldu

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın herkesi kahkalara boğan oyuncu Evliya Aykan, Behzat Ç.'nin kadrosuna dahil oldu. Yaptığı her tiplemeyle olay olan Aykan'ın Behzat Ç'deki rolü merak edildi.

Sevilen oyuncu Behzat Ç.'ye dahil oldu

Kanal D ekranlarının sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin herkesi kahkalara boğan oyuncusu Evliya Aykan, Behzat Ç.'ye dahil oldu. Yetenekli oyuncu, yeni rolüyle hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. 

Kadrodan ayrıldı

Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Tiplemeleriyle programa damga vuran Evliya Aykan, yeni sezon öncesi kadrodan ayrıldığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir veda paylaşımı yapan sevilen oyuncu,"Uzun bir yolculuğun sonuna geldik. Sahne arkasında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla deneyim yaşadım. Tüm ekip arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına ve hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim" ifadelerini kullandı.

Behzat Ç'de oynayacak

Evliya Aykan'ın yeni projesi ise kısa süre içinde netleşti. Aykan, başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun üstlendiği Behzat Ç.'nin yeni sezon kadrosuna dahil oldu. Genç oyuncu, dizide cinayet büronun yeni elemanlarından biri olacak.