7 yıl boyunca cehennemde yaşamak

Colleen Stan, 20 yaşında yanlarında bir bebek bulunan çifte otostop çekti. Arkadaşının doğum günü partisine gidecekti. Bu otostop onun hayatını geri dönülemez bir şekilde değiştirdi. Çiftin yatağının altındaki tabutta 7 yıl yaşadı. Defalarca tecavüze ve işkenceye uğradı...

Kaynak: TV100.COM

Colleen Stan, güzel gülüşü ve dalgalı saçları ile yolun kenarına geçti. Arkadaşının doğum günü için hazırdı. Otomobili olmadığı için yardımsever birinin kendisini aracına almasını bekledi. Tek şansı otostop çekebilmekti. İlerden bir araba belirdi... Takvim yaprakları 19 Mayıs 1977'yi gösteriyordu.

Yolculuk esnasında kötü hislere kapılan Collen Stan araçta yan tarafta duran bir kutu görünce ne olduğunu öğrenmek istedi. Usta bir marangoz tarafından yapıldığı belli olan düzenek hakkında Cameron Hooker bir açıklama yapmadı. Bir ara bir benzin istasyonunda durdular.

Stan'in iç sesi o an gitmesini söyledi ancak yine de bilmediği bir sebeple otomobile geri döndü. Kutu hakkında sorular sorduktan sonra acı gerçeği en acı haliyle öğrendi. Cameron, kutuyu Stan'in başına geçirdi. Bu kutu Stan'in sesini dışarı vermeyecek şekilde tasarlanmıştı. (Fotoğraf: Cameron Hooker mahkeme salonuna götürülüyor)

Stan otomobile bindiğinde oldukça sevimli görünen çift bir anda karar değiştirip aracı ters yönde sürmeye başladı. Stan ne olduğunu anlamaya çalışırken, 23 yaşındaki Cameron Hooker ve eşi Janice Hooker yaklaşık 500 kilometre gerideki Red Bluff, California'daki evlerine doğru yola koyuldular. Bu sırada genç kızın ellerini de bağlayarak kaçmasını engellediler.