Çukur 4. sezon 6. bölüm izle

Çukur dizisinin 4. sezon 6. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı. 12 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Çukur dizisinin 4. sezon 6. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Çukur dizisinin 4. sezon 6. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı.

Çukur 4. sezon 6. bölümünde neler olacak?

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur'un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Çukur 4. sezon 5. bölümde (97. bölüm) ne olmuştu?

Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak.

ÇUKUR 4. SEZON 6. BÖLÜM İZLE

Çukur dizisinin 4. sezon 6. bölümü yani 98. bölümü tek parça halinde izleyebileceğiniz link.

Oyuncular:

Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz