Çukur'a veda ediyor!

Çukur dizisi yeni sezona bomba gibi girecek. Genelde sezon sonunda önemli bir karakterin çıktığı dizilerde bu kez tersi olacak. İlk bölümde baş karakterlerden biri ölecek. Çukur'da Yamaç mı ölecek, İdris Baba (Koçovalı) mı ölecek?

Çukur'a veda ediyor!
Kaynak: TV100.COM

Çukur dizisinin yayınlanan ilk tanıtım videosunda Yamaç ve İdris Baba (Koçovalı) ellerinde silahlarla karşı karşıya geliyor. Arka planda geriye sayan bir saat ile sağ ve solda birer ekran görünüyor. Ekranlarda rehin alınan aile üyeleri var.

İdris Koçovalı oğluna, "Hadi oğlum, Yamaç!" diyor. Yamaç ise, "Baba ıııı" diyebiliyor sadece. İdris Koçovalı ise bu sözlere, "Beni affet oğlum, ben ailemi korurum" diye yanıt veriyor. Geri sayım sıfıra doğru yaklaştığında ise kamera saate yakın plan yapıyor ve bir el silah sesi duyuluyor.

Görüntülerden tuzağa düşürülen Koçovalı ailesinin rehin alındığı, hayatlarının kurtulabilmesi için Yamaç'tan ya da İdris Baba'dan birbirlerini öldürmeleri isteniyor. Ya ikisinden biri, ya da diğer aile üyeleri ölecek. Bu durumda ailesini korumak için yemin eden iki erkekten biri hayatını kaybederek diziye veda edecek.

Son anda kurtulacaklar mı?

Dizinin hayranları bu sahneyi izlediğinde akıllara daha önceki bölümlerde yaşanan sahneler geliyor. Yamaç ya da başka bir karakter zor durumda kaldığında her şey bitti diye düşünüldüğü sırada 'flashback' (geçmişe dönüş) ekrana geliyor ve bir şekilde karakterler kurtuluyordu. Ancak bu kez öyle olmayacak ve ana karakterlerden biri hayatını kaybedecek.

Çukur dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 3. sezon çekimlerini duyurdu. Ancak dizinin hangi tarihte başlayacağı henüz net değil. Çekimlere bakıldığı zaman iki hafta içinde yayında olması bekleniyor.