Çukur'da şok üstüne şok! Selim'den sonra şimdi de... Yamaç'ın yakınları tek tek gidiyor

Önce babası İdris Koçovalı sonra abisi Selim... Şimdi de Akın Koçovalı! Çukur'da Yamaç’a şok üstüne şok! Yakınları tek tek gidiyor! Akın koçovalı diziden ayrılıyor mu? Son fragman tüm izleyicilerin dikkatini çekti. Burak Dakak'ın Çukur dizisinden ayrıldığı gündeme geldi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, her pazartesi günü seyriciyi ekranlara kitlemeyi başarıyor. Ancak son bölümlerde diziden tek tek ayrılan isimler izleyicinin de bir hayli dikkatini çekiyor.

Çukur’un son sezonu yani final sezonu dedikoduları da alev almışken başrollerin bile diziye veda etmesi akıllara gerçekten de final mi yapacak sorularını getiriyor.

Son bölümdeki gidişata bakılacak olursa diziye bir başrol daha veda edecek. Dizide Kulkan Erdenet’in bombalı saldırısında yaralanan Akın Koçoalıva’nın akıbetinin ne olacağı merak konusu oldu.

Çukur dizisinde Akın Koçovalı’yı canlandıran Burak Dakak’ın diziden ayrılacağı gündeme geldi.

Çukur dizide Akın ölecek mi? Burak Dakak diziden ayrılacak mı?

Çukur dizisi 25 Ocak Pazartesi günü 113. Bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanırken bombalı saldırıda ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan aynı zamanda durumunun da ciddi olması nedeniyle Akın Koçovalı‘ın diziden ayrılacağı iddiaları gündeme geldi.

Çukur 113. Bölümde akının diziden ayrılıp ayrılmayacağı sırrı çözülecek.

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı

Çukur’un gelecek hafta yayınlanacak 113. yeni bölümün fragmanı da yayınlandı.

Fragmanda Sultan’ın Efsun’u döverek evden atması dikkatlerden kaçmadı. Çünkü Sultan İdris’in ölmesinde Efsun’un payı olduğunu öğreniyor.

Akın Koçovalı, Kulkan Erdenet’in bombalı saldırısıyla ağır yaralanarak hastaneye kaldırılır. Hastanede yaşam mücadelesi veren Akın Koçovalı’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise 113. bölümde belli olacak.

Burak Dakak

 

Burak Dakak kimdir?

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 yılında Ankara’da doğmuştur. 2008 yılında küçük oyuncu olarak rol aldığı Doğruluk Ekseni dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Akın Koçovalı karakterine hayat veren Burak Dakak, 1.67 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.

Burak Dakak'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Çukur (Akın Koçovalı) (TV Dizisi)
2018 – Gülperi (Hasan) (TV Dizisi)
2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – Ekip (TV Dizisi)
2009 – Kendi Okulumuza Doğru
2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)