Aşkın belgesi! Defne Samyeli inkar ettiği aşkıyla yakalandı

Eski haber sunucusu, yeni şarkıcı Defne Samyeli ünlü şovmen Cem Yılmaz ile ayrılığının ardından yeni aşkı ile görüntülendi. İş insanı Serdar Bilgili ile aşkını inkar eden Defne Samyeli gecelerde yakalandı.

Aşkın belgesi! Defne Samyeli inkar ettiği aşkıyla yakalandı

Bir mekanda görüntülenen eski haber sunucusu, yeni şarkıcı Defne Samyeli, inkar ettiği aşkı Serdar Bilgili ile yakalandı. Ünlü şovmen Cem Yılmaz ile ayrılığının ardından, Serdar Bilgili ile yakalanan Defne Samyeli'nin ne diyeceği merak konusu oldu. 

Defne Samyeli ile Serdar Bilgili yeniden aşk mı yaşıyor?

Defne Samyeli ve Serdar Bilgili'nin adları aşk dedikodularıyla çalkalanıyordu. Çift önceki gece bir mekanda birlikte görüntülendi. Mekâna ayrı ayrı gelip, içeride buluşan çiftin barıştığı ve yeniden aşk yaşadığı iddia edildi.

Aşkın belgesi! Defne Samyeli inkar ettiği aşkıyla yakalandı - Resim : 1

El ele diz dize oturdular

İlk kez görüntülenen ikili, çevrelerine aldırış etmeden gece boyunca el ele diz dize oturdu. Önce baş başa olan çifte, sonradan arkadaşları da katıldı. Bol bol gülen ve kadeh kaldıran Defne Samyeli ve Serdar Bilgili’nin barışmayı kutladığı gelen haberler arasında. Keyifli geçen gecenin ardından Defne Samyeli ve Serdar Bilgili, birbirlerine sarılarak mekândan ayrıldı.

Serdar Bilgili kimdir?