Değişimiyle çok konuşulmuştu! Adanalı’nın Pınar’ı Tuğçe Özbudak'ın bakın yeni mesleği ne?

Yayınlandığı dönemin efsane dizisi olan Adanalı'da hayat verdiği Pınar rolüyle hafızalarımıza kazınan Tuğçe Özbudak, yıllar içerisindeki değişimi ile sosyal medyada gündem olmuştu. Yaptırdığı estetiklerle adeta bambaşka biri haline gelen Özbudak'ın şimdilerde ne yaptığı merak ediliyor... İşte yeni mesleği...

Değişimiyle çok konuşulmuştu! Adanalı’nın Pınar’ı Tuğçe Özbudak'ın bakın yeni mesleği ne?

2008-2010 yılları arasına ATV'de yayınlanan Adanalı dizisinde hayat verdiği Pınar karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tuğçe Özbudak şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Değişimiyle çok konuşulmuştu! Adanalı’nın Pınar’ı Tuğçe Özbudak'ın bakın yeni mesleği ne? - Resim : 1

Son dönemde yaptırdığı estetiklerle adeta bambaşka biri haline gelen Özbudak, iddialı ve cesur tarzıyla dikkat çekiyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim katıldığı bir programda estetiklerini tek tek sıralamıştı.

Değişimiyle çok konuşulmuştu! Adanalı’nın Pınar’ı Tuğçe Özbudak'ın bakın yeni mesleği ne? - Resim : 2

Tuğçe Özbudak; 'Burnumu, dudağımı yaptırdım. Çeneme dolgu yaptırdım. Botoks yaptırdım' açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Uzun zamandır ekranlardan uzak bir yaşam süren ünlü isim şimdilerde bambaşka bir meslek ile ilgileniyor.

Değişimiyle çok konuşulmuştu! Adanalı’nın Pınar’ı Tuğçe Özbudak'ın bakın yeni mesleği ne? - Resim : 3

Oyunculuk kariyerine ara veren Tuğçe Özbudak iki senedir gayrimenkul satışı ile ilgileniyor. Gayrimenkul danışmanlığı yapan Özbudak katıldığı programda, mesleğini severek yaptığını dile getirmişti.

TUĞÇE ÖZBUDAK KİMDİR?

Tuğçe Özbudak 10 Haziran 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Adanalı dizisinde 'Pınar' rolü ile tanınmış olan Tuğçe Özbudak, Bilkent Üniversitesi'nden mezun oldu.

Oyunculuğa 'Aloya' adlı dizi ile başladı. Tuğçe Özbudak asıl tanınırlığını ise Adanalı dizisiyle yakaladı.

2008-2010 yılları arasında devam eden Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran Özbudak, yıllar sonra katıldığı moda programıyla gündeme gelmişti.