Denizli'de hastane kafeteryasına silahlı saldırı: Çok sayıda yaralı var! Saldırı anının görüntüsü ortaya çıktı

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Acil Servis girişinde bulunan kafeteryaya saat 16.45 sularında silahlı 2 kişi tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı.

Pamukkale ilçesi Kınıklı Mahallesi’ndeki hastane bahçesinde bulunan kafeterya gelen 2 şüpheli, silahla aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir kişiye rastgele ateş açtı. Otopark kısmından kafeteryaya doğru gerçekleşen saldırıda kullanılan tüfeklerden çıkan saçmalar, saldırıya uğrayan kişi haricinde orada bulunan ve kafeteryanın içerisinde oturan 6 kişiye daha isabet etti.

2 YARALININ DURUMU AĞIR
Saldırıda yaralanan 7 kişi, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından kafeteryanın yanındaki acil servise taşındı. Tedavilerine başlanılan yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaşanan saldırının ardından kafeteryada yaşanan panik anları ile yaralıların sedyeler ve görevlilerin yardımıyla yürüyerek acil servise taşındıkları anların görüntüsüler bir kişinin cep telefonu kayıtlarına yansıdı.