Karısı ve birlikte yürüdüğü adamı öldürüp canına kıydı! 4 saat önce yaptığı paylaşım ortaya çıktı

Denizli'de öğle saatlerinde 38 yaşındaki Emin Ülker, eşi Özlem Ülker ve birlikte yürüdüğü Yusuf Cavlak'ı silahla vurduktan sonra canına kıydı. Ülker'in dehşetten 4 saat önce yaptığı paylaşımda "Ölümümden Yusuf Cavlak ve eşim Özlem Ülker sorumludur. Hakkım varsa eşim ve Yusuf Cavlak haricinde herkese helal olsun" ifadelerine yer verdiği ortaya çıktı.

Karısı ve birlikte yürüdüğü adamı öldürüp canına kıydı! 4 saat önce yaptığı paylaşım ortaya çıktı

Olay saat 14.00 sıralarında Atalar Mahallesi 1343 Sokak'ta meydana geldi. İnşaat ustası olan Emin Ülker, takip ettiği eşi Özlem Ülker ile arkadaşı Yusuf Cavlak'a, sokakta birlikte yürüdükleri sırada pompalı tüfekle art arda ateş ederek kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, Cavlak'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Göğsüne aldığı saçmalarla ağır yaralanan Özlem Ülker ise kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Karısı ve birlikte yürüdüğü adamı öldürüp canına kıydı! 4 saat önce yaptığı paylaşım ortaya çıktı - Resim : 1

OLAY YERİ YAKININDA İNTİHAR ETTİ
Polis, olayın ardından kaçan Emin Ülker'in yakalanması için çalışma başlattı. Çifte cinayet şüphelisi Emin Ülker, olay yeri yakınlarındaki 1333/1 Sokak'taki bir bahçe içerisinde ölü bulundu. Ülker'in olayda kullandığı tüfeği çenesini altına dayayarak intihar ettiği belirlendi. Her iki olay yerinde yapılan inceleme sonrası Cavlak ve Ülker'in cansız bedenleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yapılan araştırmada, Emin Ülker'in eşi Özlem ile müzisyen arkadaşı Yusuf Cavlak arasında ilişki olduğu iddiasıyla silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Karısı ve birlikte yürüdüğü adamı öldürüp canına kıydı! 4 saat önce yaptığı paylaşım ortaya çıktı - Resim : 2

OLAYDAN 4 SAAT ÖNCE PAYLAŞIMDA BULUNMUŞ
Bu arada yapılan incelemede Emin Ülker'in olaydan 4 saat önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ölümümden Yusuf Cavlak ve eşim Özlem Ülker sorumludur. Hakkım varsa eşim ve Yusuf Cavlak haricinde herkese helal olsun" ifadelerine yer verdiği ortaya çıktı. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.