Deren Talu'yu gören şoke oldu

Deren Talu'nun erkek kılığına girdiği görüntüleri izleyenler şoke oldu. Instagram'da paylaştığı cesur pozlarıyla çok konuşulan Deren Talu'nun Son Kale Hacıbey filmi için girdiği kılık şaşırttı.

Başrollerini Deren Talu, Aleksander Sokolov ve deneyimli oyuncu Yurdaer Okur’un paylaştığı, Wonder Yapım/ Erdal Küçük ve Önder Asru yapımcılığında beyazperdede yerini alacak olan ‘Son Kale Hacıbey’ filminin vizyon tarihi belli oldu. Yönetmenliğini Konstantin Konovalov, senaristliğini ise Yevhen Tymoshenko’nun üstlendiği Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna ortak yapımı film; 23 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak.

Los Angeles Santa Monica College’da Sanat Tarihi ve Oyunculuk eğitimi almasının ardından Eric Morris’ten de ‘Method Oyunculuğu’ dersleri alan ve Türkiye’de Derya Alabora ile çalışan Deren Talu, ‘Son Kale Hacıbey’ filmi ile ilk kez bir sinema projesinde hayranlarının karşısına çıkacak.

18. yüzyılın sonlarında Rusya ile savaşan Osmanlı İmparatorluğu’nun kaybedilmemiş tek kalesi Hacıbey’in başarılı kumandanı Ahmet Paşa’nın (Yurdaer Okur) kızı Fatma karakterine can verecek olan Deren Talu, hikaye gereği babası tarafından kale işgal edilmeden önce gizli bir köye gönderiliyor.

Cesareti ve savaş yeteneğiyle babasını ve Hacıbey Kalesi’ni kurtarmak için yola çıkan Fatma (Deren Talu), kendisine bu yolda yardım eden gözüpek Kozak askeri Andrey ( Aleksander Sokolov) ile mücadele ve heyecan dolu yeni bir hayatın temellerini de atıyor.