Çağla Şıkel ile eski eşinin mesajlarını ifşalamıştı! Meğer kendisi de evli biriyle sevgiliymiş

Çağla Şıkel'in şu sıralar adı İzzet Antebi ile anılıyor. Antebi'nin eski eşi Didem Sarı ikilinin mesajlarını ifşa etmişti. Didem Sarı'nın şu anki sevgilisi ile ilgili detaylar daha da kafa karıştırdı.

Çağla Şıkel ile eski eşinin mesajlarını ifşalamıştı! Meğer kendisi de evli biriyle sevgiliymiş

Tuvana Türkay ile İzzet Antebi'nin sevgili olmasının ardından iş adamının eski eşi Didem Sarı'dan bomba bir hamle geldi. Eski eşi İzzet Antebi ile Çağla Şıkel'in mesajlarını ifşalayan Didem Sarı'nın sevgilisi hem evli hem de mahkum çıktı. Aşk üçgeni kafaları karıştırdı. 

Didem Sarı hakkında çarpıcı detaylar ortaya çıktı

Didem Sarı, İzzet Antebi'nin geçen yıl henüz kendisinden boşanmadan Çağla Şıkel'le aşk yaşamaya başladığını öne sürmüş ve mesajlarını ifşa etmişti. Antebi ise Çağla Şıkel'le yazışmalarının boşanmanın ardından gerçekleştiğini ve hiçbir zaman bir ilişki yaşamadıklarını belirtti. İfşa olayının arından Didem Sarı'nın özel hayatıyla ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

Cinayet suçundan ceza evinde yatmış

İzzet Antebi, Didem Sarı'nın ismini açıklamadığı yeni sevgilisinden de kendisini darp ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Şikayetçi olunan yeni sevgiliyle ilgili dikkat çeken bilgilere ulaşıldı. Sosyetik Didem Sarı'nın sık sık mangal partisinden paylaşım yaptığı sevgilisinin cinayet suçundan cezaevinde yattığı ve Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Kaya Akarsu'nun oğlu Kayacan Akarsu olduğu öğrenildi. Üstelik Kayacan Akarsu'nın güzellik uzmanı Selen A. ile evli olduğu olduğu da öğrenildi.

Eski eş TV100'e özel açıklamalar yaptı

Kayacan Akarsu'nun boşanma aşamasında olduğunu Selen A. en son nisan ayında görüştüğü Akarsu'nun Didem Sarı'yla aşk yaşadığını bugün arkadaşlarının uyarısıyla gördüğünü açıkladı ve TV100'e şu açıklamayı yaptı: "2018 yılından beri evli olduğum ve boşanıp kurtulmaya çalıştığım adamın Didem Sarı'yla beraber olduğunu öğrenince şoke oldum. Didem Sarı, Çağla Şıkel'in eski eşiyle mesajlarını ifşa etmiş ama kendisi de şu an benim hala resmi olarak evli olduğum adamla beraber… Kendisine beni bu büyük yükten ve beladan kurtardığı için teşekkür eden bir de mesaj attım ama bu adam çok tehlikeli… Cinayetten cezaevinde yattı, bir sürü zararlı alışkanlıkları var. Benim bütün mal varlığımı sıfırladı. Ayağında bana uyguladığı şiddetten dolayı elektronik kelepçe var. Bu adamın gerçek yüzünü herkes bilsin diye bu açıklamayı yaptım."