Melek karısı sapık çıktı

Çocuk bakıcısı karısıyla mutlu ve çocuklu bir hayatı olan adam korkunç gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı. O güne kadar karısının bir melek olarak düşünen adam dehşetle yüzleşmek zorunda kaldı.

Kaynak: TV100.COM

Daniel Robbins, Leah Cordice ile hayatını birleştirdiğinde dünyanın en mutlu erkeği oldu. Kendisini o dönemler bulutların üzerindeymiş gibi hissettiğini söyleyen genç adam, yaşadıklarının ardından ne kadar büyük bir yanılgıya düştüğünü anladı.

Evliliklerinden kısa bir süre sonra bir kız çocukları oldu. Daniel, bebeğinin doğuşuyla birlikte bambaşka bir hayata merhaba dedi. Her şey o kadar mükemmeldi ki, yaşadıklarına inanmakta zorlandığı zamanlar dahi oldu.

Polisler kapıyı çaldı
Gerçeğin ortaya çıkması ise çok uzun sürmedi. Leah'ın bakıcılık yaptığı 13 yaşındaki bir çocuğun ailesi polise ihbarda bulunmuştu. İhbarın gerekçesi ise Leah'ın 13 yaşındaki çocuklarına tecavüz etmesiydi. Leah'a yöneltilen suçlamanın ardından Daniel'ın da hayatı bir anda karardı.

Yapılan testler ve araştırmaların ardından Leah'ın doğurduğu bebeğin 13 yaşındaki çocuktan olduğu ortaya çıktı. Karısını ve bebeğini dünyadaki her şeyden daha çok seven Daniel'ın dünyası başına yıkıldı.