Doğanın şaşırtıcı yüzü Gümüşhane'de kendisini gösterdi! Bir tarafta yırtıcı bir anne ve yavruları diğer tarafta sarp kayalıkları asi çocukları

Doğanın şaşırtıcı yüzü Gümüşhane'de kendisini gösterdi. Bir tarafta yırtıcı bir anne ve yavruları diğer tarafta ise sarp kayalıkların ası çocukları. İkisi de aynı anda kameralara yakalandı.

Doğanın şaşırtıcı yüzü Gümüşhane'nin dağlık bölgesinde kendisini gösterdi. Merkeze bağlı Canca köyü kırsalında çekim yapan Muhammet Tutar, aynı bölgede hem bi anne ayı ve yavrularını hem de yaban keçilerini görüntüledi.

İKİ TÜR AYNI ANDA GÖRÜNTÜLENDİ

Ayı ve üç yavrusunun yanı sıra yaban keçilerini de bir süre kamerayla kayıt altına alan Muhammet Tutar, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Tutar, dağlık alanda çekim yaptığı sırada ayıları ve yaban keçilerini görüntülediğini belirterek, "Çok güzel bir manzaraydı. Kayalıklar üstünde sürü halinde gezen yaban keçileri vardı. Yamacın diğer tarafında ise anne ayı, üç yavrusuyla geziyordu. Görüntülediğim bu anları sosyal medya hesabımdan da paylaştım." dedi. 

 

Doğanın şaşırtıcı yüzü Gümüşhane'de kendisini gösterdi! Bir tarafta yırtıcı bir anne ve yavruları diğer tarafta sarp kayalıkları asi çocukları - Resim : 1