Doğukan Manço kahreden haberi duyurdu! "Çok üzgünüm"

Müzisyen Semih Tuncer, trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Tuncer'in ölümü haberini Doğukan Manço "Son fotoğrafımızmış. Benim de bu sektörde var olmamı sağlayan çok değerli bir arkadaşım, ağabeyim ve ustamdı. Allah mekanını cennet eylesin. Çok üzgünüm." sözleriyle duuyrdu.

Doğukan Manço kahreden haberi duyurdu! "Çok üzgünüm"

Trafik kazası geçiren müzisyen Semih Tuncer, hayatını kaybetti. Semih Tuncer'in ölüm haberi sevenlerini derinden sarstı. Tuncer'in ölüm haberini Doğukan Manço duyurdu. Manço, Instagram hesabından "Son fotoğrafımızmış" mesajıyla Tuncer'le şarkı çalışmaları sırasında çekilen karelerini paylaştı.
Doğukan Manço kahreden haberi duyurdu! "Çok üzgünüm" - Resim : 1
"ÇOK ÜZGÜNÜM"
Manço, Instagram hesabından duygu yüklü bir de mesaja yer verdi. Paylaşımında "Son fotoğrafımızmış... Semih Tuncer'in haberini almadan bir gün önce, 'Ya çok ara verdik, bir kapısını çalsam da yine güzel bir müzik yapsak' diye debelenip duruyordum evde. Bilen bilir, çok özel bir yetenek, çok kişinin müzik hayatını güzelleştirmiş birisi. Benim de bu sektörde var olmamı sağlayan çok değerli bir arkadaşım, ağabeyim ve ustamdı. Allah mekanını cennet eylesin. Çok üzgünüm." ifadelerine yer verdi.

PİŞMANLIĞINI ANLATTI
Semih Tuncer'i aramadığı için yaşadığı pişmanlığı dile getiren Manço, "Ben erteledim, 'Şu işler bi bitsin arayacağım' dedim. 'Kafam rahatlasın da bie akşam daha rahat vakit geçirelim' dedim. Şimdi sonuç? Kafam rahatlasa ne olur? Her neyi erteliyorsanız kısaltın o süreyi" tavsiyesinde bulundu.