Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti!

Doktorlar, Merhamet, EDHO gibi yapımlarda oynayan güzel oyuncu Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti.

Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti!

2019 yılında dünya evine giren ünlü oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı çifti, geçtiğimiz günlerde ani şekilde boşanmaya karar vermişti. İkilinin neden ayrıldığı ortaya çıktı.

Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti! - Resim : 1

Ayrılık sebepleri çocuk

Doktorlar, Merhamet, EDHO ve daha bir çok yapımda rol alan Naz Elmas ile eşinin boşanma sebebi şoke etti. 38 yaşındaki Elmas'ın anne olmak isteği fakat 55 yaşındaki eşinin bunu kabul etmediği, bundan dolayı ayrıldıkları öğrenildi.

Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti! - Resim : 2

Son dönemde magazin dünyasında peş peşe gelen boşanma haberlerine geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Doktorlar, Merhamet, EDHO ve daha bir çok yapımda rol alan Naz Elmas ile Erol Özmandıracı çifti 15 Aralık 2019'da görkemli bir düğün töreniyle evlenmişti. Mutlu bir evlilik sürdükleri bilinen çift aniden ayrılık kararı almıştı.

Naz Elmas ile eşi Erol Özmandıracı'nın ayrılık sebebi şoke etti! - Resim : 3

Daha önceki evliliği ve sevgilisinden birer çocuğu olan Erol Özmandıracı, "Ben çocuk istemiyorum" karşılığını verince ikilinin arasında ipler gerildi.

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Çift, ayrılık sonrası birbirlerini takipten çıktı. Naz Elmas ise sosyal medyada bulunan eşiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. 

Elmas'ın halen soyadını taşımakta olduğu ve ayrılık kararı aldığı Erol Özmandıracı'nın ise bir süre önce gittiği ABD'den boşanma davası sebebiyle dönüş yaptığı öğrenildi.

Kaynak: Takvim