Dünyaca ünlü futbolcu hakkında taciz iddiası: Beni odaya kilitledi, uyuşturucuya alıştırdı!

Efsane futbolcu Diego Armando Maradona ile ilgili şoke eden iddialar ortaya atıldı. Mavys Alvarez adlı Kübalı kadının geçen yıl ölen Maradona ile yatakta çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Kadın, Maradona'nın defalarca kendisine cinsel tacizde bulunduğunu ve zorla uyuşturucu verdiğini iddia etti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Futbolun gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden biri olarak gösterilen Diego Armando Maradona, hem kariyeri hem de hocalık döneminde pek çok skandala karıştırmıştı. Şimdi de yeni bir iddia ortaya atıldı. 16 yaşındayken yatakta Maradona ile çekilmiş görüntüleri ortaya çıkan Kübalı Mavys Alvarez, o dönem 40 yaşında olan futbolcunun kendisini odaya kilitleyip uyuşturucuya alıştırdığını iddia etti.

2000 yılında Küba’ya uyuşturucu tedavisi için gelen 40 yaşındaki Maradona ile tanıştırıldığında henüz 16 yaşında olduğunu dile getiren Alvarez, “Maradona’nın odasına götürüldüğümde hayatımda ilk kez bir otele girmiştim. Maradona ile yaşam çılgıncaydı. Partiler, gece kulüpleri...” dedi.

"Göğüslerimi büyütmeye zorladı"

Maradona’nın kendisini uyuşturucu kullanmaya zorladığını anlatan Alvarez, “O dönemde yurtdışına çıkış yasaktı. Fidel Castro, Maradona sayesinde bana yurtdışına çıkış izni verdi. Maradona’nın jübilesine gittim. Bir başka sefer de estetik ameliyat için Arjantin’e gittim. Beni göğüslerimi büyütmeye zorladı. 20 günlüğüne gitmiştim ancak 2.5 ay sürdü. Beni otel odasına kilitleyip zorla tuttu” diye konuştu.

Fidel Castro’dan korktuğu için konuşmamış

Arjantin’deki ‘İnsan Kaçakçılığı ve İstismar’ davasına sanık olarak başvuran Mavys Alvarez’ in konuşmak için neden 21 yıl beklediğini avukatı şu sözlerle açıkladı: “Mavys Alvarez, eski Küba lideri Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için bu zamana kadar konuşamadı. Bu nedenle konuşmak için ikisinin de ölmesini bekledi.”

'Para için yapmıyorsa tazminattan feragat etmeli' 

Brancatelli ise "Maradona yaşıyor olsaydı bu iddialar ortaya atılmazdı. Eğer Alvarez bundan mali bir çıkar elde etme amacında değilse tazminattan feragat ettiğine dair yazılı bir açıklama yapmalı" dedi.

"Seks partilerine katılmadığım için terk edildim"

Maradona'nın kendisinden vazgeçmesinden sonra bir şekilde uyuşturucudan kurtulduğunu ancak alkole sığındığını ifade eden Alvarez, kadınlarla bir seks partisine katılmayı reddettiği için Maradona tarafından terk edildiğini belirtti.

Geçtiğimiz sene hayatını kaybetmişti 

Maradona geçen yılın 25 Kasım günü hayatını kaybetmişti. Otopsi sonucu 1 ay sonra yayınlanan ünlü oyuncunun "akut kronik kalp yetmezliğine bağlı akut pulmoner ödem" nedeniyle öldüğü açıklanmıştı. Maradona'nın vüudunda alkol ve uyuşturucu izine rastlanmamıştı.