Düşerek yaralanan Hasan Can Kaya acil ameliyata alınmıştı! Ünlü komedyenin sağlık durumunda yeni gelişme

Arkadaşlarıyla futbol oynadığı esnada düşen Hasan Can Kaya, hastaneye kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Açıklamada bulunan komedyen, Amerika turnesinin ertelendiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Düşerek yaralanan Hasan Can Kaya acil ameliyata alınmıştı! Ünlü komedyenin sağlık durumunda yeni gelişme

Komedi programı 'Konuşanlar' ile tanınan Hasan Can Kaya, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken omzunun üzerine düşmüştü. Acil olarak ameliyata alınan Kaya, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Komedyen Hasan Can Kaya, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken omzunun üzerine düşmüştü. Omzunda kırıklar olduğu tespit edilen Kaya, beş saat süren bir ameliyata alınmıştı.

TURNE ERTELENDİ

Kaya’nın operasyonu başarılı geçtiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kaya, birkaç gün hastanede istirahat edecek. Komedyenin 24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapacağı ABD turnesini ileri bir tarihe erteleyeceği duyuruldu.

"BAŞARILI BİR OPERASYON GEÇİRDİM"

Hasan Can Kaya sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kaya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Dün sabah dengesiz bir düşme sonucu omuzumda kırıklar oluştu. Başarılı bir operasyon geçirdim. Şu an gayet iyiyim. Arayan soran herkese çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.