Ebru Yaşar İzdihamı! "Memlekette Sanatçı Kalmaz"

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, 2023 yılının ilk konserini Maslak Yeni Gazino'da gerçekleştirdi. Rezervasyonların günler öncesinden dolduğu mekanda yaşanan yoğun ilgiden dolayı ekstra masalar konuldu. Modacı Burcu Sedef imzalı kıyafeti ve performansı ile tam not alan Yaşar, yine unutulmaz bir konsere imza attı. Başarılı sanatçı konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ebru Yaşar İzdihamı! "Memlekette Sanatçı Kalmaz"

ANTİDEPRESAN'I HAVADA KAPARDIM!

Hayranlarının Pop müzik listelerini altüst eden son dönemin popüler parçası 'Antidepresan'’ı sahnesinde okumasını istedikleri hatırlatılan sanatçı, "Repertuaruma henüz eklemedim. Çok güzel bir parça. Zaten çok severek zaten söylüyorum. Mabel olsun Mert olsun o kadar iyi yorumcular. Şahsına münhasır isimler çok seviyorum. ikisinden de ayrı ayrı şarkı bekliyorum 'Antidepresan' bana gelse havada kapardım. Çok severek okurdum.  Bence hakkını çok güzel verdiler. Ben onların üzerine okumak istemiyorum. İstek olursa seve seve söylerim ama şu anda profesyonel bir çalışmaya dökmeyi düşünmüyorum" dedi.

Ebru Yaşar İzdihamı! "Memlekette Sanatçı Kalmaz" - Resim : 1

MEMLEKETTE SANATÇI KALMAZ!

Geçtiğimiz günlerde Kırgızistan'dan gelen haberde  konserlerde Playback okumaların artık sanatçılar tarafından kullanılamayacağının hatırlatılması üzerine ise başarılı şarkıcı "Çok iyi olmuş. Playback hiç yapmadım yurt dışına gittiğimizde bazen şartlar gereği yapıyoruz.  Ama Playback'te zaten o istediğin havayı alamıyorsun, o elektrik karşılıklı geçmiyor. Ama şöyle de düşünmek lazım bazen şartlar imkanlar maddi konular kısıtlı oluyor, kısıtlı imkanlarda  olduğunda da tabii ki çoğu sanatçı playback yapmak zorunda kalıyor. Birazcık alışveriş durumu ile de alakalı bir şey. Hani iş canlı okumaya falan dönerse de gercekten o zaman memlekette sanatçı kalmaz, kalmaz yani" şeklinde açıklamada bulundu. 

Ebru Yaşar İzdihamı! "Memlekette Sanatçı Kalmaz" - Resim : 2

EN GÜZEL ŞARKILARLA BİRLİKTE OLACAĞIZ!

Sevenlerine şarkı müjdesi vermeden de geçemeyen Ebru Yaşar "Tarih veremiyorum en güzel şarkılarla beraber olacağız inşallah" dedi.

Ebru Yaşar İzdihamı! "Memlekette Sanatçı Kalmaz" - Resim : 3