Ebru Yaşar'ın orman projesinin yarısı bitti, yarısı kaldı

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, farkındalık projesi kapsamında tüm geliriyle hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin üçüncüsünü önceki akşam Ayvalık Açıkhava’da gerçekleştirdi.

Hayranlarının hınca hınç doldurduğu konserde Yaşar, repertuarı ve sahne performanıyla sevenlerinden yine tam not aldı. Sahneye Pınar Kerimoğlu imzalı kıyafetiyle çıkan Yaşar, zarafeti ve eşsiz sesiyle büyülerken unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. 

Başarılı sanatçı konser geliriyle oluşturacağı hatıra ormanı için hayranlarına sahneden teşekkür ederken “Altı açıkhava konserinden hiçbir ücret almadan tamamen sevgimle, tamamen saygımla ve tamamen insani borcumla; geleceğe, hayata, sizleri de katarak, sizlerin haberiniz olmadan yaptım bunu. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz.” ifadelerini kullandı.

Yaşar, konser sonunda hayranları tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

'Geleceğe nefes' konserleri devam ediyor  

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, geliriyle gelecek nesillere miras kalacak bir hatıra ormanı yaptıracağı konser serisine önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşte geleceğe nefes olacak konser serisinin takvimi: 

03 Eylül 2022 / Bursa Açık Hava Tiyatrosu,
08 Eylül 2022 / Bodrum Antik Tiyatrosu,
15 Ekim 2022 / Denizli Açık Hava Tiyatrosu ‘da sevenleriyle buluşacak.