Eğlence mekanında tanıştığı kızla otele gitti! Başına gelmeyen kalmadı!

İstanbul'da U.B., gittiği eğlence mekanında Gülşen isimli kızla tanıştı. Birlikte eğlenen ikili sonrasında Küçükçekmece'deki bir otele geldi. Bir süre sonra duş almaya giren U.B. çıktığında hayatının şokunu yaşadı.

Eğlence mekanında tanıştığı kızla otele gitti! Başına gelmeyen kalmadı!

İstanbul Avcılar'da bir eğlence mekanına giden U.B., burada Gülşen isminde genç bir kızla tanıştı. Birlikte eğlenen çift ardından mekandan çıkarak Küçükçekmece'deki bir otele gitti. Aracını otelin önünde park eden U.B. ardından kızla beraber içeriye girdi.

Eğlence mekanında tanıştığı kızla otele gitti! Başına gelmeyen kalmadı! - Resim : 1

DUŞ ALMAYA GİTMİŞTİ

Çift içeride bir süre vakit geçirdikten sonra U.B. duş almak için banyoya girdi. O esnada harekete geçen kız, U.B.'nin cebinden aracının kontak anahtarını alarak camdan aşağıya attı.

KIZ ADAMIN YANINDAN KAÇTI

Anahtarı yerden alan kızın suç ortakları, ardından U.B.'nin aracını çalarak kaçtı. Bir süre sonra otelden çıkan U.B. aracını göremeyince cebinde kontak anahtarının olmadığını fark etti. Durumdan şüphelenen U.B., polis ekiplerine ihbarda bulundu. O esnada kız, U.B.'nin yanından ayrılarak uzaklaştı.

Eğlence mekanında tanıştığı kızla otele gitti! Başına gelmeyen kalmadı! - Resim : 2

20 BİN TL KARŞILIĞINDA…

Polis ekipleriyle irtibatta olan U.B.'yi bir süre sonra mekanda tanıştığı Gülşen isimli kız geri arayarak, aracının kendilerinde olduğunu ve 20 bin lira karşılığında geri vereceklerini söyledi. Bunun üzerine polisle birlikte tuzak kuran genç, şahıslarla Küçükçekmece'deki bir kafeteryada buluşma ayarladı.

Eğlence mekanında tanıştığı kızla otele gitti! Başına gelmeyen kalmadı! - Resim : 3

ARACIN YAKITI BİTİNCE METROBÜSE BİNMİŞLER!

Genç, kafeteryada şahıslarla buluştuğu esnada Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği polisleri içeriye baskın düzenledi. Baskın sonucu kızla birlikte 4 şahıs kıskıvrak yakalandı.

Şahısların çaldığı otomobili ise yakıtı bitmesi nedeniyle Şişli'de terk edilmiş halde bıraktıkları ve metrobüs ile buluşma adresine geldikleri ortaya çıktı. Polis ekipleri tarafından muhafaza altına alınan araç ise emniyet otoparkına çekildi.