Sıla Türkoğlu diziyi aniden terk etti, sezon finali dublörle çekildi!

Kanal 7 ekranlarında uzun süredir yayınlanan Emanet dizisinde şoke eden bir ayrılık gerçekleşti. Dizinin başrol karakteri Sıla Türkoğlu, diziyi aniden terk etti. Emanet'in sezon finali dublörle çekilmek zorunda kaldı.

Sıla Türkoğlu diziyi aniden terk etti!

Başrolünü Halil İbrahim Ceyhan ile paylaştığı Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te 'Seher' karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu diziden ayrıldı. Aniden diziyi terk eden Türkoğlu'nun neden ayrıldığı merak konusu oldu. Sosyal medya hesabından İzmir’den fotoğraf paylaşan Türkoğlu'nun diziyi terk etmesiyle ezon finali dublörle çekildi.

 

DEVAM ETMEK İSTEMEDİ

İddiaya göre, Emanet'in üçüncü sezonunda yer almak istemeyen başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, yapım şirketine diziden ayrılmak istediğini bildirdi fakat ünlü oyuncunun sözleşmesi ve dizideki hikayesi devam ettiği için yapım şirketi, diziden ayrılmak isteyen Türkoğlu'nun bu isteğini reddetti.

SEZON FİNALİ DUBLÖRLE ÇEKİLDİ

Diziden ayrılma kararı alan oyuncu, sözleşmesinin hemen sonlandırılmasını istedi. Şirket, hikayesi devam ettiği için bu isteğini kabul etmeyince, Sıla Türkoğlu dizinin sezon finali çekimlerine katılmadı. Şirket, Mart ayı sonunda çekilen sezon finalini dublörle tamamladı. Sıla Türkoğlu’nun sezon finalinden sonra, bu aybaşında yapılan 3.sezon tanıtım çekimlerine de katılmadığı ortaya çıktı.