Emily Ratajkowski Instagram'da bu fotoğrafları paylaştı!

Podyumların en çok kazanan isimlerinden biri olan Emily Ratajkowski, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Cüretkar pozlarını takipçileriyle paylaşan Emily Ratajkowski'nin Instagram fotoğrafları...

Kaynak: tv100.com

Emily Ratajkowski kimdir?
2013 yılında Robin Thicke, Pharrell Williams ve T.I’nin söylediği "Blurred Lines" adlı şarkılarının video kliplerinde yer aldıktan sonra tüm dünyada tanındı.

Emily Ratajkowski, 7 Haziran 1991 tarihinde Westminster, Londra, İngiltere’de ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Tam adı Emily O'Hara Ratajkowski’dır.

Polonya asıllı babası John Ratajkowski mimar, İsrail asıllı annesi Kathleen Balgley öğretmendir. Emily beş yaşına geldiğinde ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki Encinitas şehrine taşındılar. 14 yaşına geldiğinde “Ford Models” adlı model ajansına yazıldı.

Emily Ri babasının da orada öğretmenlik yaptığı San Dieguito Akademisi'nde tamamladı. Liseyi bitirdikten sonra 2009 yılında Kaliforniya Üniversitesi'nde okumaya başladı, ancak modellik yapmak için bir yıl sonra okulu bıraktı. 2011 yılında “Treats! Magazine” adlı derginin kapağında yer aldı.