Acun konuştu, İsmail resmen çıldırdı! “Bol sabır diliyoruz”

Surviivor’da final yavaş yavaş yaklaşırken Acun Ilıcalı da bombaları bir bir patlatıyor. Survivor'ın son bölümünde Acun ılıcalı konuştu, İsmail Balaban çıldırdı! İşte Acun'dan İsmail'i çıldırtan sözler.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Final açıklamasıyla herkesi şaşırtan Acun Ilıcalı bu seferde İsmail’e yaptığı açıklamalarıya yarışmacıyı adeta çılgına çevirdi. İsmail ise havalarda uçtu. Peki Acun Ilıcalı’nın İsmail’e olan sürprizi ne? İşte detaylar…

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği TV8’de yayınlanan ve gelmiş geçmiş en çok izlenen yarışma porgramları arasında yer alan Survivor’da büyük final yaklaşıyor. Büyük finalin yaklaşmasıyla birlikte Acun Ilıcalı’nın da sürprizileri tek tek ortaya çıkıyor.

Daha öncesinde yaptığı final konuşmasıyla yarışmacıları şaşaırtan Acun Ilıcalı bu sefer de İsmail’e özel bir sürprizi hazırladı.

Yaptığı sürpriz ile Survivior İsmail çılgına döndü.

İsmail yarışma boyunca güreş yapmayı çok özlediğini dile getirmişti. Acun Ilıcalı, İsmail’în bu özlemini gideriyor.

Baş pehlivan olan İsmail “Güreş yapmayı o kadar özledim ki anlatamam. Yağ kokusu, çimler burnumda tütüyor” sözlerini dile getirdi.

Acun Ilıcalı da İsmail’in bu sözleri karşısında “Bizim ekipten seninle güreş yapmak isteyen birini ayarlayacağım sen onunla güreş yapacaksın” dedi.

İsmail bu sözler karşısında sevinç çığlıkları attı.

İsmail'in arkadaşları ise İsmail'e dönerek" Güreş yapacak arkadaşa bol sabır diliyoruz" dediler.