Engin Benli'den yıllar sonra 'Kanıt' itirafı geldi! “Bütün ekipçe çökmüştük”

'Kanıt' dizisinin başrol oyuncusu Engin Benli, dizinin neden final yaptığını "Tüm ekip çöktük" diyerek açıkladı. Benli, yapımın final yapmasıyla ilgili ekonomik sorunlar veya yapımcı anlaşmazlıkları gibi sebeplerle olduğunu belirtti.

Engin Benli'den yıllar sonra 'Kanıt' itirafı geldi! “Bütün ekipçe çökmüştük”

Engin Benli ve Deniz Celiloğlu'nun başrollerini paylaştığı 'Kanıt' dizisi, 100. bölümüyle final yapmıştı. Dizide başkomiser Orhan'a hayat veren oyuncu Engin Benli 'Kanıt'ın neden final yaptığını açıkladı. Keşif Ekranı YouTube kanalına konuk olan Engin Benli, durumu "Tüm ekip çöktük" diyerek açıklarken, bu konuda üzüntü yaşadığının da altını çizdi.

'BÜTÜN EKİPÇE ÇÖKMÜŞTÜK'
Benli "Çok güzel bir işti aslında, çok da keyifli bir işti. Üç sene boyunca sürdü, aslında yazlık bir proje olarak başlamıştı. Çok sevildi. 100 bölüm çektik ve 100 bölümden sonra ansızın bitti. Yapımcıların belki de anlaşamazlığı, belki ekonomik sorunlardan dolayı, belki yapımcıların inatlaşması yüzünden belki... Her şey o kadar güzel giderken 'Arkadaşlar, maalesef 100'üncü bölümde bitiriyoruz' dendiğinde bütün ekipçe çökmüştük. Oturduk böyle 'Niye bitiyor, neden bitiyor?' diye bütün ekipçe üzülmüştük." ifadelerini kullandı. Benli son olarak, "Tekrar tekrar çekilmek istendi. Olmadı bir türlü" dedi.