Eşi Meghan'ın yıllar önce bir dizideki erotik sahneleri için Prens Harry'den yorum geldi!

Prens Harry, eşi Meghan Markle'nin oyunculuk yaptığı bir dizideki erotik sahneleri için, 'O görüntüleri kafamdan atmak için elektrik şoku tedavisi gerekirdi. Böyle şeyleri canlı olarak görmeme gerek yoktu'' dedi.

Eşi Meghan'ın yıllar önce bir dizideki erotik sahneleri için Prens Harry'den yorum geldi!

Kraliyet Ailesi'ne çektiği restle çok konuşulan Prens Harry, eşi Meghan Markle'nin oyunculuk yaptığı dönemde yer aldığı erotik sahneleri hakkında ilk kez konuştu. Kitabında eşinin sahnelerini izlediğini yazan Harry, ''O görüntüleri kafamdan atmak için elektrik şoku tedavisi gerekirdi. Böyle şeyleri canlı olarak görmeme gerek yoktu'' dedi.

Eşi Meghan'ın yıllar önce bir dizideki erotik sahneleri için Prens Harry'den yorum geldi! - Resim : 1

2020 yılında eşi Meghan Markle ile Kraliyet Ailesi'nden ayrılarak ABD'ye taşınan Prens Harry, kitabında eşinin oyunculuk yıllarında oynadığı erotik sahneleriyle ilgili sessizliğini bozdu. Harry, görüntüleri kafasından atmak için elektrik şokuna ihtiyacı olduğunu söyledi.

Eşi Meghan'ın yıllar önce bir dizideki erotik sahneleri için Prens Harry'den yorum geldi! - Resim : 2

"O SAHNELERİ İZLEMEK GİBİ BİR HATA YAPTIM"

Harry kitabında Meghan ile evliliğinden iki yıl önce, onu meşhur eden Suits dizisine dair düşüncelerini yazdı. O dönem sevgilisi olan oyuncuyu Kanada'daki setinde ziyaret etmeyi ve oynadığı karakteri bizzat izlemeyi ne kadar çok istediğini anlatan Prens Harry, erotik sahneler için de " Google'da arama yapmak ve bazı sevişme sahnelerini internetten izlemek gibi bir hata yaptım. Onun ve bir oyuncu arkadaşının bir tür ofis ya da konferans odasında yaşadıklarını gördüm. O görüntüleri kafamdan atmak için elektrik şoku tedavisi gerekirdi. Böyle şeyleri canlı olarak görmeme gerek yoktu" yazdı.