Eski sevgilinin ölüm tehdidi yanına kalmadı: Kıskıvrak yakalandı

Bursa'da eski kız arkadaşını darp ederek, "Kimseyle gezmeyeceksin, kimseyle olmayacaksın, seni öldürürüm, gittiğim yerlere gelme" sözleriyle tehditler savuran şahıs polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Bursa'da eski sevgili dehşeti yaşandı.

Sibel Kahraman, 2013 yılında erkek arkadaşı İ.Ş. ile tanıştı. İkili, uzun süre sevgili oldu ancak geçen yıl iddiaya göre Kahraman, İ.Ş. ile görüşmeme kararı aldı.

Bunun üzerine İ.Ş., farklı tarihlerde Kahraman'ın evine ya da iş yerine giderek, rahatsız etmeye başladı.

EĞLENCE ÇIKIŞINDA SALDIRIYA UĞRADI

Son olarak bir arkadaşı ile eğlence merkezine giden Kahraman, 11 Eylül saat 04.00 sıralarında kendisini takip eden İ.Ş.'nin saldırısına uğradı.

Darbedilen Kahraman, hastaneye götürüldü. Yüzünde morluklar, burnunda kırık oluşan Kahraman, darp raporu alıp, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

"9 KEZ YÜZÜME KAFA ATTI"

Sibel Kahraman, yaşadığı olayla ilgili şu cümleleri aktardı;

Kız arkadaşlarımla birlikteydik. Dışarıda, tesadüfen denk geldiğimiz yerlerde, 'Neden buraya geliyorsun' diyordu. Kız arkadaşlarımı da benim yanımda oldukları için tehdit ediyordu. Çıkışta 9 defa yüzüme kafa attı. Dayak olayından sonra hemen kardeşimi aradım ve şikayette bulundum. Hastaneye geldik, raporları aldık ve polise gidip, savcılığa şikayette bulunduk.

"KİMSEYLE OLMAYACAKSIN SENİ ÖLDÜRÜRÜM"

Bana sürekli 'Kimseyle gezmeyeceksin, kimseyle olmayacaksın, seni öldürürüm, gittiğim yerlere gelme' diyordu.

SALDIRGAN KISKIVRAK YAKALANDI

Sibel Kahraman'ı darbedip, tehdit mesajları atan İ.Ş.’nin yakalanması için harekete geçen Nilüfer Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin Mudanya ilçesindeki bir evde bulunduğu bilgisi üzerine harekete geçti.

Belirlenen adrese giden ekipler İ.Ş.’yi yakalayarak gözaltına aldı. İ.Ş.’nin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.