Sevgilisini sokak ortasında dakikalarca dövdü! O anlar kamerada

Eskişehir’de 38 yaşındaki T.Y. sokakta birlikte yürüdüğü sevgilisi 35 yaşındaki B.G.’yi aralarında çıkan tartışmada yumruk ve tekme atarak dövdü. Dehşete düşüren o anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: DHA

Tepebaşı ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Sakarya-1 Caddesi üzerine meydana gelen olayda, T.Y. sevgilisi  B.G. ile sokakta yürürken aralarında tartışma çıktı. T.Y., omuz attıktan sonra genç kadını yumrukladı, tekme atarak yere düşürdü. Kadın başını kaldırıma çarparak yaralandı. T.Y., kadına yardımcı olmak isteyenlere de saldırdı.

İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan B.G., ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. B.G.’nin şikayeti üzerine T.Y., polis ekiplerince gözaltına alındı. İfadesi alınan T.Y. işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Yaşanan olay ise iş yerlerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde birlikte yürüdükleri yolda T.Y.’nin sevgilisine omuz atıp, dövdükten sonra tekmeyle yere düşürdüğü görüldü.