"15 yaşındaki sevgilim kocamdan iyi" demişti! Şimdi de babasıyla ilgili sözleri şoke etti

Esra Erol'a katılan Gülizar isimli kadın 15 yaşındaki çocuğa kaçıp, "Kocamdan daha iyi" demişti. Şimdi de babasıyla ilgili sözleri şoke etti.

"15 yaşındaki sevgilim kocamdan iyi" demişti! Şimdi de babasıyla ilgili sözleri şoke etti

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına çıkan 4 çocuk annesi Gülizar Hanım, 15 yaşındaki çocuğa kaçmıştı. "Sevgilim kocamdan daha iyi" diyen kadın babasının yanına döndü. Bu kez de  babasıyla ilgili sözleri şoke etti.

''Babam beni satmak için gelmiş"

Esra Erol'un ''Sen buradan nereye gidiyorsun?'' sorusunun üzerine Gülizar şunları söyledi; ''Babam beni buraya sahip çıkmak için değilde, parasını alayım da kızımı yine satarım diye gelmiş. Ben artık babamın yayına da dönmek istemiyorum. Urfa'ya geri gideceğim.'' Şahin'in babası Bubo'nun yanına gideceğini ve Bubo'nun ona sahip çıkacağını söyleyen Gülizar son kararı ile herkesi şaşkına çevirdi. Gülizar Bubo'yu kendisinin aradığını da belirtti.

Gülizar'ın eşi Hasan ise ben Gülizar'dan 80 bin lira paramı, 10 altınımı, çocuklarımın velayetini versin boşanalım istiyorum dedi.

''Hakkında soruşturma başlatıldı''

Esra Erol, Gülizar'a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın reşit olmayan bir çocuğu istismar ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatıldığını hatırlattı. Esra Erol Gülizar'a 'Ha babanın evinde sığıntısın, ha Bubo'nun evinde sığıntısın, doğrun yanlışın birbirine karışmış' diyerek kızdı. Gülizar'ın ablası Aygül'de canlı yayına bağlanarak 'O dört çocuğu düşün, o adam o haliyle oraya çıktı bak, düşün' diyerek kardeşine seslendi.

 ''4 çocuğunu bırakıp 15 yaşındaki çocuğa kaçmıştı''

Kahramanmaraş'ta yaşayan Hasan Akbulut, Esra Erol'un programına katılarak 23 yaşındaki karısının 4 çocuğunu geride bırakıp Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki çocuğa kaçtığını söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Ünlü sunucudan yardım isteyen Akbulut karısıyla canlı yayında telefonda konuştu.

''Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım'' diyen Gülizar, ''Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum'' dedi.

Tüm bu yaşananların karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol, ''Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri'' dedi. Gülizar ise, ''Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok'tan tanıştık'' diyerek kocasına adeta sinir krizi geçirtti.

''Gülizar’ı asla istemiyorum''

Geçtiğimiz günlerde de Şahin'in babası "Benim çocuğum 15 yaşında. Gülizar oğlumu kaçırdı. Gülizar’ı asla istemiyorum." diyerek Gülizar'ı istemediğini dile getirmişti.

Bu açıklamaların ardından Gülizar da çok pişmanım, herkesten özür diliyorum. Beynimi yıkadılar. Başta da babamdan özür dilerim. Kolay kolay kimseye güvenmemeyi öğrendim." demişti. Ailesiyle döneceğini açıklayan Gülizar'ın bu kararı herkesi sevindirmişti.