Estetik yaptıran Mehmet Ali Erbil Seda Sayan esprisini patlattı!

Çarkıfelek programıyla ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yüzündeki kırışıklıkları düzeltmek için estetik operasyon geçirdi. Erbil'in arabasındaki detay ise gözlerden kaçmadı.

Google Haberlere Abone ol

Aylardır sağlık sorunlarıyla boğuşan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bu sefer estetik operasyon için klinikteydi. Çıkışta magazin gazetecilerine yakalanan Mehmet Ali Erbil’in yardım almadan yürüyemediği görüldü.

Mehmet Ali Erbil, kliniğin kapısında sağlık durumunu soran basan mensuplarının soruları üzerine eski günlerdeki gibi yine espriyi patlatıp, neşesinden bir şey kaybetmediğini gösterdi.

"Estetiğe Seda Sayan’a benzemeye geldim”

Mehmet Ali Erbil, “Fizik tedaviye mi geldiniz?” diye soran basın mensuplarına şakayla takılıp, geçtiğimiz günlerde Fransız askısı yaptırdığı yeni görüntüsüyle gündem olan Seda Sayan’a atıfta bulunup “Şükür arkadaşlar iyiyim, fizik tedaviye gelmedim. Estetiğe Seda Sayan’a benzemeye geldim” diye konuştu.

Mehmet Ali Erbil’in yüzündeki kırışıklıkları gidermek için yüzüne estetik müdahale yaptırdığı öğrenilirken, sanatçının kullandığı otomobilinin ön camındaki 'FIFA ve TFF Görevli' yazılı kartvizit gözlerden kaçmadı.

Kaynak: Snobmagazin