Ünlü oyuncu Beren Saat Ezgi Mola'ya Instagram'dan destek verdi!

Batman'da, İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Musa Orhan için sert eleştirilerde bulunmasının ardından hapis istemiyle yargılanan Ezgi Mola'ya bir destek de Beren Saat'ten geldi. Ünlü oyuncu, "Yalnız değilsin Ezgi Mola" paylaşımında bulundu.

Ezgi Mola'ya ünlü oyuncudan çok konuşulacak destek

Batman'da uğradığı istismar sonrası intihar eden İpek Er'in tecavüz sanığı Musa Orhan'a yaptığı sert eleştiriler nedeniyle hakkında hapis istemiyle dava açılan Ezgi Mola'ya bir destek de Beren Saat'ten geldi. Saat, Mola'nın karesini Instagram'dan paylaşıp, "Çivisi çıkmış bir ülkede suçlanacak bir tek Ezgi Mola kalmıştı. Yalnız değilsin Ezgi Mola" diye yazdı.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Batman'da tecavüz uğradıktan sonra intihar eden İpek Er'e tecavüz davasında yargılanan Musa Orhan'ın tutuklanmamasına tepki göstermiş ve sert ifadeler kullanmıştı.

İki günden bu yana sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Ezgi Mola'ya başta Hazal Kaya, Atilla Taş, Barış Atay, Metin Uca, Hasibe Eren, Aslı İnandık, Mahsun Kırmızgül, İlkay Akkaya, Fatma Turgut, Funda Eryiğit, Serkay Tütüncü, Sarp Akkaya, Tan Taşçı, Ayşenil Şamlıoğlu, Rahşan Gülşan ile Selçuk Balcı başta olmak üzere çok sayıda isim destek vermişti.

Destek verenlere suç duyurusu

Orhan'ın avukatı destek mesajlarının ardından, hakaret gerekçesiyle ünlü isimler hakkında suç duyurusunda bulundu. Bu gelişmenin ardından Mola'ya destek mesajları yeniden sosyal medyada en üst sıralara geldi.