Bergen filminde skandal! 'Dilber Ay'ın oğluyum' dedi, sahneye fırladı

Dilber Ay'ın oğlu olduğunu söyleyerek bağırmaya başlayan bir kişi Bergen'in filminde olay çıkardı! Kürüfler yağdıran adamın isyan ettiği konu ise Bergen filminde Bergen'in sesine yer verilmemesi oldu. Rezalet çıkaran adam salondan güçlükle çıkarıldı.

Bergen filminde skandal! 'Dilber Ay'ın oğluyum' dedi, sahneye fırladı

Dilber Ay'ın oğlu olduğu iddia edilen kişi, dün akşam Bergen filminde olay çıkardı. Bergen filminde sanatçının sesinin olmamasına öfkelenen adam, seyircilere bağırmaya başladı.

Öfkesini kontrol edemeyerek küfür ve hakaret eden adam, diğer vatandaşlar tarafından güçlükle salondan çıkarıldı. O anlar ise anbean kameraya yansıdı.

 Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı Bergen filmi, vizyona girdiği günden beri gündemden düşmüyor. Bergen'in katili Halis Serbest'in yaşadığı Adana Kozan'da vizyona girmemesiyle gündeme gelen filmin, dün akşam İstanbul'da yayınlanan bir seansında da olay çıktı.

"Dilber Ay'ın oğluyum" dedi, rezalet çıkarttı

2019 yılında hayatını kaybeden Dilber Ay'ın oğlu olduğunu iddia eden bir kişi, dün akşam Bergen filmini izlemeye gittiği ve olay çıkardığı görülüyor. Geç bir seansta olan filmi ön sıralardan izleyen adam, önce oturduğu yerden tepki gösterdi. Diğer seyircilerin seslerden rahatsız olarak "Kavganızı dışarıda yapın" uyarılarından sonra ise ortalık bir anda karıştı.

Hakeretlerin bini bin para

Annesinin 4 Şubat'ta vizyona giren filminin bu kadar izlenmediğini söyleyen adam, "Hiçbirinin burada sesini görmedim. Hepiniz aptalsınız. Anladınız mı?" diyerek filmde Bergen'in sesinin olmamasına tepki gösterdi. Araya giren vatandaşlar ise Dilber Ay'ın oğlu olduğunu söyleyen adamı salondan çıkarmaya çalıştı. Alkollü olduğu ileri sürülen adam, hakaretlerine devam edince tansiyon iyice arttı.

Salondan güçlükle çıkarıldı

Güçlükle sakinleştirilen adam, güvenlik görevlileri tarafından salondan çıkartıldı. Filmin ortasında çıkan kavgadan dolayı vatandaşlar da tepki gösterince film geri sarılarak yeniden ekrana getirildi. Kaynak: Haberler/özel