Fatih Terim'in kızı kaybettiği oğluna seslendi! "Eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum"

Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den geçtiğimiz yıl üzücü haber gelmişti. Merve Terim sosyal medya hesabından doğmamış oğlunu kaybettiğini açıklamıştı. Terim'den duygulandıran bir paylaşım daha geldi.

Fatih Terim'in kızı kaybettiği oğluna seslendi! "Eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum"

Fatih Terim’in kızı Merve Terim geçtiğimiz sene acı haberi sosyal medyadan duyurmuştu. Hamile olan Merve Terim Çetin, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla çocuğunun hayatını kaybettiğini açıklamıştı.

"Seni göremesekte çok sevdik oğlum"

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı; "Sesim, soluğum, sevincim, heyecanım kesildi. Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi. Yolumun zor ve uzun olduğunu biliyordum. Korkularım, endişelerim ilk günden beri vardı ama umudum hepsini aşacak güçteydi. Belki de bu yola çıktığım için deli olduğumu düşünen herkes haklıydı.... Kimseyi duymak, kimseyle konuşmak istemiyorum. İçimde nereye akıtacağımı bilemediğim koca bir keder nehri var. Fiziken ve ruhen çok yorgunum, Kabullenme safhasına geçmem için biraz zaman, biraz da anlayışa ihtiyacım var. Bana yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin…Güzel günlerde buluşmak dileğiyle... Seni göremesekte çok sevdik oğlum, başka bir hayatta buluşuruz elbet..."

Fatih Terim'in kızı kaybettiği oğluna seslendi! "Eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum" - Resim : 1

"Eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum"

Merve Terim'in oğlunu kaybetmesinin ardından tam bir sene geçti.Terim, görmeden kaybettiği oğlunu unutmadı. Merve Terim Çetin, o güne ait fotoğrafları paylaşarak kaybettiği oğluna seslendi. Terim duygusal paylaşımına şu notu ekledi:

"Geçen sene bugün hayatımın en kötü günlerinden biriydi, yaşadığım fiziksel acının yanında kalbimde belki de hiç kapanmayacak bir yara açıldı o akşam. Hala tam atlabilmiş değilim yaşadığım kayıbı, bazen hamile birini gördüğümde, bazen birbirlerine sıkıca sarılan abi kardeş gördüğümde, bazen hastanede yeni anne olmuş birine rastladığımda içim hala çok acıyor... Ama eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum artık, hayat kıymetini fark bile etmediğimiz her nefes aslında... Yaşın değil, yaşadıkların öğretiyor sana bu hayatı, yorula yorula yürüyüp, kırıla kırıla büyüyoruz hepimiz... Yazmakta iyi geliyor insana, haline şükretmek, elindekinin kıymetini bilmek, senden daha da zor hikayeleri olanlara empati yapabilmek, satırlar ilaç gibi hep... Biraz vicdan,biraz bahar,biraz yağmur,biraz hayal, birkaç kitap,çokça umut hepimize iyi gelir. Seni hiç göremesemde, sana hiç kavuşamasamda, hayalin hep gözümün önünde Benim melek oğlum, yukarlarda bir yerlerde bir gün buluşmak üzere "

Fatih Terim'in kızı kaybettiği oğluna seslendi! "Eskisi gibi de hayatı ciddiye almıyorum" - Resim : 2