Fenerbahçeli İsmail Yüksek ilk kez açıkladı! “Çocukluk hayalim” dedi, transfer olmak istediği takımı söyledi

Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu İsmail Yüksek, Avrupa’da oynamak istediği takımın İngiliz ekibi Manchester United olduğunu söyledi. İsmail, “Avrupa'da gitmek isteyeceğim kulüp, çocukluk hayalim Manchester United" dedi.

Fenerbahçeli İsmail Yüksek ilk kez açıkladı! “Çocukluk hayalim” dedi, transfer olmak istediği takımı söyledi

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu İsmail Yüksek, Bursa'nın İznik Belediyesi tarafından başlatılan 'Genç Tecrübeler Buluşuyor' projesi kapsamında çocuklarla bir araya geldi. İznik Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen etkinlikte çocuklara tavsiyelere veren İsmail Yüksek, deneyimlerini de anlattı.

Fenerbahçeli İsmail Yüksek ilk kez açıkladı! “Çocukluk hayalim” dedi, transfer olmak istediği takımı söyledi - Resim : 1

İSMAİL'İN BU SEZON EN ÇOK ZORLANDIĞI MAÇ

Bir çocuğun, "Bu sezon Avrupa'da ve Türkiye'de oynadığınız en zor maç hangisi?" sorusu üzerine, hiçbir maçın kolay geçmediğini ifade eden Yüksek, "UEFA Konferans Ligi'nde oynadığımız en zor maç deplasmanda 1-0 kazandığımız Twente maçı olabilir” diye konuştu.

Fenerbahçeli İsmail Yüksek ilk kez açıkladı! “Çocukluk hayalim” dedi, transfer olmak istediği takımı söyledi - Resim : 2

TRANSFER OLMAK İSTEDİĞİ TAKIMI AÇIKLADI

Avrupa'da transfer olacağı kulübün sistemi ve adapte olma sürecinin önemini vurgulayan İsmail Yüksek, "Önemli olan doğru zaman, doğru şartlar ve hangi sistemde oynadıkları. Benim oraya adapte olma sürecim de çok önemli. Avrupa'da gitmek isteyeceğim kulüp, çocukluk hayalim Manchester United” diye konuştu.

Fenerbahçeli İsmail Yüksek ilk kez açıkladı! “Çocukluk hayalim” dedi, transfer olmak istediği takımı söyledi - Resim : 3

"ARDA GÜLER, HAYAL EDEREK BU GÜNLERE GELDİ"

İsmail Yüksek, Real Madrid’de forma giyen Arda Güler hakkında şunları söyledi:

“Arda Güler çok özel bir futbolcu, çok da güzel bir geleceğe sahip olacağını düşünüyorum. Bunu da geçen günkü maçta gösterdi. Umarım kariyeri boyunca bütün güzellikler onunla olur. Arda Güler şu an 19 yaşında, sizden yaklaşık 5 yaş büyük, o hayal ederek bu günlere geldi. Hayal etmeyi asla bırakmayın.”