FOX TV’de yayınlanacak olan Gülcemal dizisinden iddialı afiş

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülcemal dizisinin afişi yayınlandı. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “İntikam öyle bir duygudur ki, insana istediği şekli verir. Gülcemal'in merakla beklenen afişi yayında” denildi.

FOX TV’de yayınlanacak olan Gülcemal dizisinden iddialı afiş

Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Derin karakteri ile büyük beğeni toplayan Melis Sezen'in yeni dizisi Gülcemal için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Tanıtımı ile büyük beğeni toplayan Gülcemal’in ilk bölümü için sayılı günler kaldı.

İddialı dizinin afişi görücüye çıktı. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülcemal dizisinin afişi yayınlandı. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “İntikam öyle bir duygudur ki, insana istediği şekli verir. Gülcemal'in merakla beklenen afişi yayında” denildi.

GÜLCEMAL KONUSU NE?

Dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

GÜLCEMAL OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.