Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli?

Fox Tv ekranlarının yeni programı Fulya ile Umudun Olsun Programı gündeme geldi. Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk’ün hayatı merak konusu oldu. Peki, Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli?

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudum Olsun programının sunuculuğunu yapıyor.

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli? - Resim : 1Ekran macerasına CNN Türk’te başlayan Fulya Öztürk merak konusu oldu. yayınlanan Fulya ile Umudum Olsun programının gündeme gelmesinin ardından “Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli?” sorularına yanıt arandı. Peki, Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? İşte, Fulya Öztürk’ün hayatı ve biyografisi…

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli? - Resim : 2

FULYA İLE UMUDUM OLSUN PROGRAMI'NIN SUNUCUSU FULYA ÖZTÜRK KİMDİR?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Ocak 1989 yılında Adana'nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji'nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk televizyonculuk kariyerine başladı. 2007 senesinde Doğan TV'nin "Staj On Air" programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli? - Resim : 3

Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı'nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi'nde göreve başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı. 2013 senesinde Saha Muhabirliği 'ne başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı. "Yılın Muhabiri" ve "En İyi Özel Haber" dalında onlarca ödüle layık görüldü. Öztürk, ayrıca TEDx'te konuşmacı oldu. Öztürk, 1,68 boyundadır.

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk kaç yaşında, nereli? - Resim : 4