Galatasaray'dan Cristiano Ronaldo açıklaması

Galatasaray'ın ikinci başkanı Metin Öztürk, son dönemlerde adı sarı kırmızılı takım ile anılan Cristiano Ronaldo ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan Cristiano Ronaldo açıklaması

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, sarı kırmızılı takım ile anılan dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo ile ilgili konuştu.

İşte o açıklama

"Galatasaray'da biz Cristiano Ronaldo'yu konuşmaktan çok önce sistemi, projeyi ve planlı olmayı konuşmalıyız. Şu an görüyorsunuz ki geçen senenin bütçesine biz dünya yıldızlarını kadromuza kattık. Önemli olan bunlardan yüksek verim almak. Kayseri deplasmanı ile birlikte başka bir Galatasaray izleyeceğiz. 

Yeni bir yönetimiz. Geldiğimiz zaman bir planlama yoktu. Bundan önceki teknik heyet bize dosya dahil hiçbir şey bırakmamıştı. Kısa sürede bu transferler yapıldı. Çoğu daha 3. veya 4. haftada oynamaya başladı. Beklentilerimizin yüksek olduğu Mata ve Icardi var. Daha sahada yoklar. Yeni yeni süre almaya başlayacaklar. Amaç seyir zevki yüksek maçlar izletip sonunda şampiyon olmaksa Galatasaray, Okan Buruk hocamızın liderliğinde bu sene bunu gerçekleştirecek."