Arda Turan, şarkıcı Berkay ile yaşananları ilk kez anlattı: Hamile eşime kimse mesaj atamaz

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, 2018 yılında popçu Berkay ile aralarında yaşanan kavgayı dijital platform Exxen'de yayınlanan belgeselinde açıkladı. Arda Turan, "Şiddet, hastane ve silah olayında yüzde 100 haksızım. Tek bir olayda çok haklıyım. Ben kimseyi taciz etmedim" ifadelerini kullandı. 

Arda Turan, şarkıcı Berkay ile yaşananları ilk kez anlattı: Hamile eşime kimse mesaj atamaz

Arda Turan dijital platform olan Exxen'de yayınlanan belgeselinde şarkıcı Berkay ile 2018 yılında yaşanan ve magazin gündeminden düşmeyen olayı anlattı.

Arda Turan; "Doğru kelimeleri seçmek istiyorum. Dikkat ettiyseniz hiç bu konu hakkında konuşmadım. Bunlar bizim yaşantımızda utanılacak konulardır. Söylediğim iddia edilen, başka kimse tarafından görülmeyen, duyulmayan, cümlenin de tam karşılığı belli olmayan bir hanımefendi tarafından söylenen bir konu, 'Arda taciz etti'ye geldi. Ben kimseyi taciz etmedim. Kimseyi! Allah şahidimdir. Ancak o işe 'taciz' dediler. 'Kadına şiddet' dediler.

"Hamile eşime kimse mesaj atamaz"

Olayın olduğu gece sabah 05:00'te e 8 aylık hamile eşime mesaj attılar. Kalkıp ben öyle hastaneye gittim. Ben de bunun üzerine geçmişteki yaşanan olaylara istinaden zaten sevmediğim birine maalesef şiddet uyguladım. Sebebi, Arda ailesini reklam konusu yapmaz. Benim eşime kimse sabah 05:00'te mesaj atamaz.Şiddet, hastane ve silah olayında yüzde 100 haksızım. Tek bir olayda çok haklıyım. Ben kimseyi taciz etmedim." ifadelerini kullandı.