Vahşetin ardından kahve sigara keyfi!

Gece boyunca işkence ettiği adamı balta sapıyla öldüren kadın, olay için gelen polisleri kapının önünde kanlar içerisinde kahve sigara içerek karşıladı. Komşularının ifadeleri ise kan dondurdu.

Ukrayna'nın Kiev kentindeki Loboikivka köyünde evde birlikte parti yaptığı 60 yaşındaki adamı vahşice katleden 45 yaşındaki kadının yaptıkları kan dondurdu. Adının Natalia olduğu açıklanan kadın, soğuk kanlılıkla her şeyi anlattı.

Komşularının iddialarına göre 45 yaşındaki Natalia evine davet ettiği bir erkekle akşam saatlerinde eğlenmeye başladı. Bu sırada Natalia'nın 16 yaşındaki kızı da evde bulunuyordu. Küçük kız yaşanan her şeye tanık oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün etkisiyle ikili arasında tartışma çıktı. Natalia, 60 yaşındaki adamı dövmeye başladı. İlk başta adamın çığlıklarını duyduklarını ifade eden komşular, daha sonra seslerin kesilmesi nedeniyle olayın sonlandığını düşündü.

Ancak korkunç gerçek sabah ortaya çıktı. Evinin önüne çıkan Natalia, her yeri kan içerisinde hava alıyordu. Bu sırada tekrar içeri gitti ve kendisine bir kahve yaptı. Polisler geldiği sırada her yanı kan içerisinde sigara ve kahve içiyordu.