Oğlunu kaybeden Ebru Şallı: Yaşadığım acının tarifi yok!

Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybeden Ebru Şallı, Pars'ın en büyük hayalini açıklayarak, Sezen Aksu'nun Pars için şarkı yazdığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybeden Ebru Şallı, çocuğunun vefatının ardından dış dünyayla bağını koparmış ve kendisini eve kapatmıştı. Şallı, oğlu Pars'ın tedavisi sürecinde yaşadıklarını, bu acıyla nasıl baş etmeye çalıştığın anlattı.

Geçirdiği zor günlerin ardından, toparlanmaya çalışan Ebru Şallı, A Para'da ekrana gelen Günaydın Hafta Sonu'na konuk oldu.

"Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey" 

Şallı, "Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum" dedi.

İşte Pars'ın en büyük hayali!

Ebru Şallı, "Ponçik'in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı. Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü" açıklamasını yaptı.

"Sezen Aksu, onun için bir şarkı yapıyor"

Şallı, "Sezen Aksu, mezarına bir kedi yuvası yaptırdı. Şimdi de onun için bir şarkı yapıyor" dedi.

Şallı sözlerine şöyle devam etti:

"Uğur'la birlikte olduktan 10 ay sonra hastalık ortaya çıktı ve ben ona 'Senin isteklerini karşılayamam, yarının ne olacağı belli değil' dedim. O da bana 'Ben her zaman yanındayım' dedi. Uğur da ben de çocuk çok seviyoruz. Ama şu an tedavi gördüğüm için düşünmüyorum. İleride belki olabilir."

"Ayakta durabilmek için destek alıyorum" 

Ebru Şallı, "İyi örnek olmak istiyorum bu durumu yaşayan ailelere" açıklamasını yaptı.

"Çalışmalar beni yaşadığım bu kötü süreçten sonra güzel oyalıyor"

Ebru Şallı, "Çalışmayı çok seviyorum ama biraz emekli hayatına geçeceğim galiba gideceğiz geleceğiz ama orada yaşarız diye düşünüyorum" dedi. Bir jean markasının koleksiyon hazırlayan Şallı, "Çalışmalar beni yaşadığım bu kötü süreçten sonra güzel oyalıyor. Esasında yine koleksiyonları mı yapıyorum çalışıyorum yani bir yandan devam ediyorum” demişti.