Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm tek parça izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı izle

Başrollerini Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş ve Mustafa Açılan gibi isimlerin paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı diziseverleri heyecanlandırdı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm izleyebileceğiniz link...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm tek parça izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı izle

Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş ve Mustafa Açılan'ın başrollerini paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Diziseverler, Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm full izleyebilecekleri linki araştırıyor. 29 Aralık 2022 tarihinde Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full internete yüklendi.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölümde neler yaşanacak?

Kayıkhanede yaşananların ardından Yılan ekibi zor durumda kalır. Serdar’ın konuşmadan ölmesi başlama noktasına dönmelerine neden olur. Büyük patrona ulaşmak için Serdar’ı kimin hastaneden kaçırdığını ve ona zehri kimin verdiğini bulmak zorundadırlar.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm tek parça izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı izle - Resim : 1

Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu

Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olur. Yedi Emin kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonra hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye başlar.

Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi'nde göreve başlayan Payaslı, oraya yanında komiser Songül’le birlikte yerleştirilir. Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Adalet Bakanlığı'nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikâyeleri de farklıdır…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm tek parça izle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. bölüm fragmanı izle - Resim : 2

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ OYUNCULARI KİMDİR?

  • Özge Özberk (Derya)
  • Ertan Saban (Sadi)
  • Devrim Özkan (Songül)
  • Nilsu Berfin Aktaş (Gizem)
  • Mustafa Açılan (Araz)
  • Özgü Delikanlı (Mert)
  • Ayşe Kırca (Yeliz)
  • Sanem Babi (Aylin)
  • Onur Özer (Zülfikar)